Головна/ Як ми працюємо/ Друк замовлення

Друк замовлення

Типографія від «А» до «Я» багато років поспіль є партнером компанії Heidelberg – світового лідера з виробництва офсетних друкарських машин. Саме тому парк нашого друкарського обладнання включає в себе три офсетні друкарські машини: Heidelberg SM-102-4 та новітні Heidelberg CD-102-4 і Heidelberg CD-102-5.

Максимальний формат друку – В1 (72 x 104 см). За один прогін на такому обладнанні можна отримати готовий надрукований лист 4+0 (повноколір) або 5+лак+0 (повноколір із пантоном покритий водо-дисперсним лаком). Водночас Heidelberg SM-102-4 включає опцію друку з переворотом аркуша. За один прогін можна отримати готовий надрукований лист 2+2 (друк двох фарб з одного боку і двох фарб з іншого). Технологія друку 2+2 за один прогін широко застосовується під час друку щоденників, блокнотів, книг та іншої аналогічної поліграфічної продукції.

Heidelberg CD-102-4 та Heidelberg CD-102-5 мають усі новітні світові розробки офсетного друку. Повністю автоматизовані друкарські машини, інноваційні системи проведення листа, темперування фарбового апарату, система Vario, приймання та самонаклад Preset Plus дозволяють виробляти швидке переналагодження з тиражу на тираж і виняткову якість друку на різних матеріалах.