Головна/ Про нас

Про компанію
Від А до Я

20 років досвіду
у поліграфії

Типографія від «А» до «Я» була заснована у 2001 році. Сьогодні ми – сучасне високотехнологічне виробниче підприємство, яке прогресивно розвивається і має власні цінності та пріоритети.

Набутий за ці роки досвід дозволяє нам друкувати продукцію високої якості, яка відповідає найвищим світовим стандартам.

Поки всі обіцяють - ми друкуємо!

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з додрукарської підготовки оригінал-макетів, включаючи фотозйомку, дизайн, макетування, верстку, редакторські та коректорські послуги, а також розробку макету друкованої продукції з нуля, або внесення коректив в уже існуючий файл. У роботі друкарня використовує тільки ліцензійне програмне забезпечення Adobe, CoralDraw та ін.

Типографія від «А» до «Я» має сертифікат відповідності ліцензійним вимогам компанії Adobe. Дизайнери регулярно проходять тренінги та майстер-класи по роботі з професійним поліграфічним софтом. Всі файли проходять дві стадії контролю: препрес інженером і оператором СТР (computer to plate).

Вивід пластин здійснюється на двох сучасних термальних СТР SCREEN 8800 і HEIDELBERG SUPRASETTER 105. Формати пристроїв дозволяють виводити якісні пластини від АЗ (450×370 мм) до В1 (1160×940 мм) форматів. Швидкість виведення – до 30 пластин форматом В1 за годину. Роздільна здатниість – до 2540 dpi. Лініатура – до 240 lpi. Застосування термальної технології виготовлення друкарських форм, а також використання найкращих матеріалів – дають можливість якісно експонувати зображення та досягати найвищих результатів.

Типографія від «А» до «Я» багато років є партнером компанії Heidelberg – світового лідера з виробництва офсетних друкарських машин. Парк друкарського обладнання включає в себе три офсетні друкарські машини Heidelberg SM-102-4 і новітні Heidelberg CD-102-4 та Heidelberg CD-102-5. Максимальний формат друку – В1 (72×104 см). Heidelberg SM-102 включає опцію друку з переворотом аркуша. За один прогін можна отримати готовий надрукований лист 4+0 (повноколір) або 2+2 (друк двох фарб з одного боку і двох фарб з іншого).

Технологія друку 2+2 за один прогін широко застосовується під час друку щоденників, книг та іншої поліграфічної продукції. Heidelberg CD-102-4 та Heidelberg CD-102-5 закомплектовані всіма новітніми світовими розробками у галузі офсетного друку. Повністю автоматизовані друкарські машини, інноваційні системи проведення листа, темперування фарбового апарату, система Vario, PresetPlus дозволяють виконувати швидке переналагодження з тиражу на тираж і виняткову якість друку на різних матеріалах.

Цифровий друк на нашому підприємстві здійснюється на друкарському комплексі Konica minolta bizhub c7000. Цей пристрій забезпечує швидкісний повнокольоровий друк із винятковою якістю на папері 80-350гр/м.кв. форматом SRA3 від 1 примірника.

Парк післядрукарського обладнання типографії складається із сучасних різальних, фальцювальних, ламінаційних, листопідбірних, клейових, висікальних, ниткошвейних, лакувальних, каширувальних, пакувальних та інших машин, що повністю перекриває виробництво будь-якої поліграфічної продукції від «А» до «Я».

Багатий досвід
у виробництві

Типографія від «А» до «Я» пропонує виготовлення таких видів друкованої продукції, як листівки, плакати, папки, пакети, блокноти, календарі, щоденники, брошури і каталоги, журнали, етикетки, наклейки, карти та атласи, різного виду упаковки і книги. Діапазон паперів для друку – від крейдованих і офсетних 55 г/м 2 до картону 400 г/м 2 . Також є можливість друку на синтетичних матеріалах (папері та пластику).

Наша друкарня володіє сучасною лінією з виготовлення книг у твердій, інтегральній або м’якій палітурці. Щорічно ми виготовляємо понад 1 млн книжок. Для друкування пропонуємо широкий вибір книжкових пухких паперів різної щільності та цінового діапазону. Нами використовуються лише сертифіковані матеріали найкращих
виробників.

Окрім цього, ми постійно дбаємо про довкілля: близько 97% усіх виробничих відходів застосовується для вторинної переробки.

Типографія від «А» до «Я» постійно співпрацює з провідними державними і приватними підприємствами України.

Ми будемо раді бачити саме Вас серед наших замовників!